webmarketing-design.com

Дечић Славија 1:2 (0:1)

Фудбалери Славије су у првој пријатељској утакмици у оквиру припрема које одрађују у Црној Гори, савладали тамошњег прволигаша екипу Дечића резултатом 2:1. На стадиону Тузи, Славију је до предности довео Зоран Кокот у 6. минуту. Домаћи су изједначили из пенала у 60. минуту, а побjеду нашем премијерлигашу обезбиједио је Немања Пушара осам минута касније. Стратег Славије Миломир Шешлија не крије одушевљење приказаном игром свог тима.
    "Одлична утакмица, пуна темпа и динамике. Моји играчи су дали максимум, а побjеда добија на тежини ако се узме у обзир чињеница да смо пре утакмице имали јаке тренинге. У првом полувремену смо одиграли тактички перфектно, не дозволивши противнику да упути шут у оквир нашег гола. Сви играчи су добили прилику да играју и радује ме позитивна атмосфера која је евидентна не само на утакмици, већ и на тренинзима. У Бару имамо одличне услове и предстоји нам још доста рада. Али, најбитније је да све иде по плану",рекао је Шешлија.
Славија ће наредну провјеру имати у суботу против никшићког Челика, екипе која је јесенас елиминисала бањалучки Борац у квалификацијама за Лигу Европе.

Екипи Славије се у Бару прикључио Милош Ђорђевић, који игра на позицији задњег везног. Уколико се докаже, могао би да буде адекватна замена за Хариса Фазлагића који је узео исписницу уочи поласка на Црногорско приморје. Ђорђевић је прошао омладинске селекције Волфсбурга (Њемачка) и Партизана (Србија). Наступао је и за У-17 репрезентацију Србије, а као сениор је играо за Слогу из Краљева и истоимени клуб из Добоја.

Стадион: ФК Дечић у Тузима. Гледалаца: 100. Судија: Шеко Шаботић (Тузи). Помоћници: Амар Шаботић и Мирсад Пепић (оба Тузи). Стрелци: 0:1 - Кокот (6), 1:1 - Вујачић (60 - пенал), 1:2 Пушара (68).

Дечић: Дрешевић, Падовић, Окуда, Д.Поповић, Аџовић Ал.Вешовић, Рамовић, Лазаревић, Вујачић, Ар.Аџовић, Тузовић. Још су играли: Павчевиц, Нововић, Јасавић, Бошковић, Тењевић, Крнић, Стругар, Хаверић, Вуљај, Вранеш, Вучинић, Ђурасовић. Тренер: Фуад Кркановић.

Славија: Дујковић, Свитлица, Алексић, С.Радовановић, Беновић, Дудо, Перишић, Мамић, Рашевић, Кокот, Дудиц. Играли су још: Томовић, Јовановић, Поповић, Идризовић, Пушара, Радовић, И.Радовановић, Урта, Иконић, Говедарица. Тренер: Миломир Шешлија.

Фото Галерија

korak-do-sna kosevo kozara1 siroki1 trener slavije na rukama

Видео Галерија

Још вијести

СНИЈЕГ ДОНИО ПОТЕШКОЋЕ Први овојесењи снег донео је и потешкоће у раду тиму Славије. Тренер Дра ган Радовић... Опширније
РАДОВИЋ ЗАДОВОЉАН БОДОМ На гостовању код Радника, у другом колу Премијер лиге, Славија је извукла бод, па... Опширније
ИГОР РАДОВАНОВИЋ СИГУРАН У ПОБЈЕДУ Крај паузе. Наш тим ће у недељу угостити Травник и озваничити почетак другог дијела... Опширније
РАДОВАНОВИЋ: ЈЕДВА ЧЕКАМО НАСТАВАК ПРВЕНСТВА Наши фудбалери су у Бару одиграли двије контролне утакмице. У првој су поражени од... Опширније
ПУШАРА НАПУСТИО "СОКОЛОВЕ" Нападач Немања Пушара није више фудбалер Славије, пошто је узео папире и отпутовао у... Опширније
ШАБАНОВИЋ ЗАДОВОЉАН ИГРОМ Лијеви бек наше екипе, Ведад Шабановић, није крио задовољство послије побједе над... Опширније
БОЖИЧИЋ: НА ПРАВОМ СМО ПУТУ Фудбалери Славије одиграли су јуче и другу пријатељску утакмицу на припремама у Бару.... Опширније
АЛЕКСИЋ ПРЕШАО У ЗРИЊСКИ       Дефанзивац Радосав Алексић напустио је наш тим и прешао у редове мостарског... Опширније
ПОРАЗ ОД ЧЕЛИКА У ПРВОЈ УТАКМИЦИ Наши фудбалери поражени су у првој утакмици на припремама у Бару од Челика из Никшића... Опширније
ВЕЛЕЖ БОЉИ ОД НАШЕ ЕКИПЕ Фудбалери Славије поражени су у трећој пријатељској утакмици на припремама у Бару од... Опширније
УМЈЕСТО УТАКМИЦЕ НАШИ МОМЦИ ОДРАДИЛИ ТРЕНИНГ Наша екипа је данас требала одиграти четврту утакмицу на припремама у Бару, али је... Опширније
БОЖИЧИЋ: РЕЗУЛТАТ ЈЕ НЕВАЖАН Наша екипа је јуче одиграла утакмицу против Сутјеске у Фочи и славила са 2:0 головима... Опширније