ФК СЛАВИЈА – ФК КОЗАРА 2:1

Владо Чапљић је имао успјешан деби на клупи Славије, пред домаћим навијачима. Данас је побјеђена Козара, головима одличног Дејана Рашевића, резултатом 2:1.
Тако су коначно домаћи навијачи послије 21. августа 2011 г, дана када је Славија посљедњи пут славила на домаћем терену против Челика, отишли задовољни кући. Да се налази у одличној форми, показао је и данас стријелац оба гола за наш тим, Дејан Рашевић. Први је дао у 22.минути, након корнера који је извео Жарко Караматић. У 77.минути Харис Бешлија је одлично прошао по десној страни и упослио
Рашевића, који постиже свој други погодак. Коначан резултат је поставио Шабан Пехиљ у судијској надокнади.
У сљедећем колу које се игра у сриједу, Славија гостује Леотару.

ФК СЛАВИЈА – ФК КОЗАРА 2:1 (1:0)
Стадион: СРЦ Славија;
Гледалаца: 500

Судија: Семир Каплан (Столац);
Помоћници: Зоран Таборин (Зворник) и Зикрет Куљаниновић (Бановићи);
Жути картони: Видић, Алексић, Зеба, Симић (Славија), Пехиљ (Козара);
Стријеци: 1:0 Рашевић (22), 2:0 Рашевић (77), 2:1 Пехиљ (90+)
СЛАВИЈА: Дујковић, Крмар, Алексић, Папаз, Беновић, Симић (од 82. Перишић), Осман (од 46. Зеба), Бешлија, Рашевић, Караматић, Видић (од 74. Пељто). Тренер: Владо Чапљић;
КОЗАРА: Козић, Шкорић (од 71. Летић), Петровић, Дамјановић, Бајић, Пејић (од 78. Спасојевић), Студен, Пехиљ, Малетић, Стјепановић, Станчић (од 53. Којић). Тренер: Владо Јагодић;

Фото Галерија

korak-do-sna kosevo kozara1 siroki1 trener slavije na rukama

Видео Галерија

Још вијести

Славија - Жељо 1:2 (1:0) Тим са Грбавице  четврти пут ове сезоне поразио је Славију,али се мора рећи уз... Опширније
Славија - ГОШК 2:1 (2:0) Коначно су инаши  играчи забиљежили тријумф на домаћем терену. Последњи пут су... Опширније
Зрињски - Славија 2:1(1:1) Најављивано је  да ће се  у Мостару кренути офанзивно и тражити нове бодове на... Опширније
Славија Звијезда 1:1 (0:1) Срећа и овај пут није била налклоњена нашим момцима. Послије добре утакмице на... Опширније
ФК Славија ФК Радник 1:0 (1:0) Српски дерби, 23.кола Премијер лиге, оправдао је очекивања љубитеља фудбала у... Опширније
Славија донијела сва три бода са Пироте Наши фудбалери однјели су сва три бода са стадиона Пирота на којем су победили домаћи... Опширније
ФК Славија - ФК Борац 1:2 (0:2) Српски дерби у потпуности је оправдао очекивања, јер су гледаоци видели за 90 минута... Опширније
Славија Рудар П. 3:1(1:0) Овог викенда фудбалери Славије су се искупили за висок пораз у Зеници. Дуел Славије... Опширније
ФК Славија - НК Широки Бријег 0:1 (0:1) Да на голу нашег тима, није било јучe расположеног капитена Ратка Дујковића, Славија би... Опширније
Фудбалери се данас селе у Бар Фудбалери и Стручни штаб Славије, данас се селе у Бар гдје ће одрадити петнаестодневне... Опширније
Славија Леотар без голова 0:0 Српски дерби одигран у Источном Сарајеву није  оправдао очекивања .Славија је имала... Опширније
Сутра прозивка У четвртак, 20.06.2013. у 16.00 часова, заказана је прозивка играча на теренима код... Опширније